Salonik Fryzjersko-Kosmetyczny
Oleśnica, ul. Sikorskiego 6 (z boku sklepu "DINO")
 
     

Tipsy !!!

Ta część naszego serwisu ma za zadanie przedstawić rodzaje Tipsów wraz z ich przeznaczeniem. Być może dzięki tym informacjom Panie zakładające po raz pierwszy tipsy (lecz nie tylko) bedą miały sposobność określić swoje potrzeby i oczekiwania co do tipsów, zanim zasięgną porady fachowca. Często bowiem zdarza się, że nie będą zorientowaną w danej dziedzinie godzimy się na środki czy materiały zdecydowanie dla nas nieodpowiednie.

TIPSY CLASSIC CLASSIC
Tipsy Classic znajdują zastosowanie przy modelowaniu paznokci zaokrąglonych. Kształt naturalny z dużą powierzchnią do klejenia, mocniej wyprofilowane po bokach.

UNIVERSAL
Tipsy Universal znajdują zastosowanie przy modelowaniu płaskiej płytki paznokcia, przez co nadaje mu ładny i estetyczny wygląd.
TIPSY UNIVERSAL

TIPSY BEAUTY ORLE
Tipsy te służą do modelowania paznokci, które mają tendencję do rośnięcia w dół oraz do paznokci obgryzionych.

SUPER - (ultra-x)
Tipsy te charakteryzują się dużą elastycznością, dzięki czemu możemy je zastosować do każdego rodzaju płytki paznokcia. Ich niezmiernie przydatną zaletą jest łatwość w wstępnej obróbce.
TIPSY SUPER - (ultra-x)

TIPSY ULTRA FORM CLEAR ULTRA FORM CLEAR (przęźroczyste)
Tipsy Przeźroczyste są alernatywą dla Pań, które są zwolenniczkami malowania paznokci ciemnymi kolorami lakierów. Dzięki swojej przeźroczystości, założony i polakierowany tips wygląda jak naturalny paznokieć (szczególnie jest to widoczne przy odwróconych dłoniach, gdy kolor lakieru przebija przez tipsa). Tipsy te charakteryzują się dość znaczną twardością i kruchością (łatwo złamać tipsa je przy obróbce wstępnej przed założeniem). Mają wiele zastosowań począwszy od french-u a skońćzywszy na sylwestrowym zdobieniu.

ULTRA FORM
ULTRA FORM nr 1 na świecie - oryginalne tipsy z USA. Specjalnie wyprofilowana kieszonka sprawia, że tipsy przylegają idealnie do płytki paznokcia. Tworzywo, z którego są wykonane jest elastyczne i bardzo odporne na pękania i złamania. Tipsy te należą do najczęściej wybieranych przez klientki, które zakłądają tipsy nie po raz pierwszy. Cieszą się także dużym uznaniem wśród stylitów paznokci, jako wdzięczny materiał w obróbce.
TIPSY ULTRA FORM

Oprócz wyżej przedstawionych rodzajów tipsów można spotkać się jeszcze z tipsami na trwałe zdobionymi określonym wzorem. Tipsy te szczególnie można polecić Paniom nie dysponującym wystarczającą ilością czasu wolnego na odwiedziny w zakładach kosmetycznych lub nie posiadającym uzdolnień zdobniczych.

 

  Menu:  
   
   
   
   
     
  Stylizacja Paznokci:  
   
   
   
   
   
     
  Usługi kosmetyczne:  
   
   
   
     
  Fryzjer:  
   
   
 
Ciekawostki
 
     
Copyright © 2004 www.tipsy.za.pl
Webdesign: webmen
Ostatnia aktualizacja: 25.03.2005 r
Hosting:
www.za.pl